• Aktualno
  • Projekti
  • Publikacije
  • Cenik in dokumenti

    OskrbaIIIIIIIIIbIV
     EUREUREUREUREUR
    Dvoposteljna soba s souporabo kopalnice25,5630,4835,4039,66 
    Enoposteljna soba s souporabo kopalnice29,1134,0338,9543,21 
    Dvoposteljna soba s kopalnico26,7931,7136,6340,8941,47
    Enoposteljna soba s kopalnico31,6836,6041,5245,7846,36
    Enoposteljni apartma34,8339,7544,6748,93 
    Dvoposteljni apartma31,6836,6041,5245,78 

     

    Dodatek za sobo z balkonom 0,56 EUR/dan (enoposteljna soba) oziroma 0,60 EUR/dan (dvoposteljna soba).

    Vse cene so v EUR/osebo/dan. 

     

    Cene je sprejela direktorica doma Viharnik na podlagi sklepa uprave družbe Comett domovi d.o.o. z dne 27. 12. 2019 in veljajo od 1. 1. 2020 dalje.

     

    Izračunane so v skladu s Pravilnikom o metodologiji za oblikovanje cen socialno varstvenih storitev (Uradni list RS, št. 87/06 s spremembami in dopolnitvami) in so po 6. točki 1. odstavka 42. člena Zakona o DDV oproščene DDV.