Cenik in dokumenti

OskrbaIIIIIIIIIbIV
 EUREUREUREUREUR
Dvoposteljna soba s souporabo kopalnice26,3031,4736,6541,14 
Enoposteljna soba s souporabo kopalnice29,9535,1240,3044,79 
Dvoposteljna soba s kopalnico27,5732,7437,9242,4142,46
Enoposteljna soba s kopalnico32,6037,7742,9547,4447,49
Enoposteljni apartma35,8441,0146,1950,68 
Dvoposteljni apartma32,6037,7742,9547,44 

 

Dodatek za sobo z balkonom 0,57 EUR/dan (enoposteljna soba) oziroma 0,61 EUR/dan (dvoposteljna soba).

Vse cene so v EUR/osebo/dan. 

 

Cene je sprejela direktorica doma Viharnik na podlagi sklepa uprave družbe Comett domovi d.o.o. z dne 28. 10. 2022 in veljajo od 1. 11. 2022 dalje.

 

Izračunane so v skladu s Pravilnikom o metodologiji za oblikovanje cen socialno varstvenih storitev (Uradni list RS, št. 87/06 s spremembami in dopolnitvami) in so po 6. točki 1. odstavka 42. člena Zakona o DDV oproščene DDV.

Comett domovi d.o.o.

Dom Viharnik
Čičare 14
4280 Kranjska Gora
(04) 583 77 00
tajnistvo@dom-viharnik.si
dom-viharnik.si

Uradni podatki

Dom Viharnik
Kranjska Gora
ID za DDV: SI83737766
IBAN: SI56 0700 0000 1181 744 (Gorenjska banka d.d.)

IBAN: ()

IBAN: 345 (fhh)

logo_PlatinumAAA_sl-SI.png
Podelitev certifikata kakovosti ISO 9001 2