Cenik in dokumenti

OskrbaIIIIIIIIIbIV
 EUREUREUREUREUR
Dvoposteljna soba s souporabo kopalnice25,2130,0134,8138,98 
Enoposteljna soba s souporabo kopalnice28,5433,3438,1442,31 
Dvoposteljna soba s kopalnico26,4731,2736,0740,2440,81
Enoposteljna soba s kopalnico31,1235,9240,7244,8945,43
Enoposteljni apartma34,4539,2544,0548,22 
Dvoposteljni apartma31,3036,1040,9045,07 

Vse cene so v €/osebo/dan. 

Cene je sprejela direktorica doma Viharnik na podlagi sklepa uprave družbe Comett domovi d.o.o. z dne 21. 12. 2018 in veljajo od 1. 1. 2019 dalje.

Izračunane so v skladu s Pravilnikom o metodologiji za oblikovanje cen socialno varstvenih storitev (Uradni list RS, št. 87/06) in so po 6. točki 1. odstavka 42. člena Zakona o DDV oproščene DDV.

Datoteke