Cenik in dokumenti

OskrbaIIIIIIIIIbIV
 EUREUREUREUREUR
Dvoposteljna soba s souporabo kopalnice25,7130,6335,5539,81 
Enoposteljna soba s souporabo kopalnice29,1134,0338,9543,21 
Dvoposteljna soba s kopalnico27,0031,9236,8441,1041,75
Enoposteljna soba s kopalnico31,7436,6641,5845,8446,49
Enoposteljni apartma35,1440,0644,9849,24 
Dvoposteljni apartma31,9336,8541,7746,03 

 

Dodatek za sobo z balkonom 0,50 EUR/dan (enoposteljna soba) oziroma 0,47 EUR/dan (dvoposteljna soba).

Vse cene so v EUR/osebo/dan. 

 

Cene je sprejela direktorica doma Viharnik na podlagi sklepa uprave družbe Comett domovi d.o.o. z dne 27. 12. 2019 in veljajo od 1. 1. 2020 dalje.

 

Izračunane so v skladu s Pravilnikom o metodologiji za oblikovanje cen socialno varstvenih storitev (Uradni list RS, št. 87/06 s spremembami in dopolnitvami) in so po 6. točki 1. odstavka 42. člena Zakona o DDV oproščene DDV.