Cenik in dokumenti

OskrbaIIIIIIIIIbIV
 EUREUREUREUREUR
Dvoposteljna soba s souporabo kopalnice25,2130,1435,0739,35 
Enoposteljna soba s souporabo kopalnice28,5433,4738,4042,68 
Dvoposteljna soba s kopalnico26,4731,4036,3340,6140,81
Enoposteljna soba s kopalnico31,1236,0540,9845,2645,46
Enoposteljni apartma34,4539,3844,3148,59 
Dvoposteljni apartma31,3036,2341,1645,44 

 

Dodatek za sobo z balkonom 0,49 EUR/dan (enoposteljna soba) oziroma 0,46 EUR/dan (dvoposteljna soba).

Vse cene so v EUR/osebo/dan. 

 

Cene je sprejela direktorica doma Viharnik na podlagi sklepa uprave družbe Comett domovi d.o.o. z dne 28. 2. 2019 in veljajo od 1. 3. 2019 dalje.

 

Izračunane so v skladu s Pravilnikom o metodologiji za oblikovanje cen socialno varstvenih storitev (Uradni list RS, št. 87/06 s spremembami in dopolnitvami) in so po 6. točki 1. odstavka 42. člena Zakona o DDV oproščene DDV.